Переваги пластикових вікон

20.02.2015

Основні переваги пластикових вікон

Економія енергії. Ні для кого не буде новинкою, якщо ми напишемо про те, що одним із основних «постачальників холоду» у дім є саме вікна. Саме тому варто обирати якісні віконні системи нашого виробництва, котрі ми виготовляємо виключно із надійного ПВХ-профілю з високими ізоляційними якостями. Поза тим інноваційні технології виробництва гарантують високий рівень теплоізоляції та надійний захист будь-якого приміщення від холоду. Завдяки цим факторам металопластикові вікна дозволяють вам зекономити гроші, зберегти тепло та створити затишну атмосферу у домі.

Екологічність – це невід’ємний атрибут металопластикових конструкцій високої якості. У нас ви зможете замовити вікна, котрі не виділяють жодних речовин, практично негорючі та не схильні до зовнішніх впливів. Уся продукція відповідає екологічним нормам, а сучасні технології виробництва роблять її абсолютно безпечною для здоров’я. Усе це підтверджують сертифікати відповідності та гігієнічні сертифікати України та Європи.

Шумоізоляція. Ми розуміємо, як важливо для кожного з вас втекти від вуличної метушні, галасу та спокійно відпочити, саме тому виготовляємо вікна з високоякісними склопакетами, котрі надійно захистять ваш дім від будь-якого шуму.

Дизайн. Сучасні металопластикові вікна зовсім не обмежують вашої фантазії та побажань стосовно дизайну. Вони можуть бути найрізноманітніших форм та кольорів, з різним видом обробки та найрізноманітнішою фурнітурою.

Довговічність та простий догляд – це ще два вагомі плюси металопластикових конструкцій.

Створити тепло та затишок у домі, зекономити ваші гроші, не завдавати жодних клопотів із доглядом та прослужити багато років – усе це без сумніву під силу металопластиковим вікнам. ТОВ Ековінд - реалізує це правильно, якісно і з гарантією!

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ