Що таке ПВХ

20.02.2015

ПВХ – що це таке?

ПВХ чи полівінілхлорид синтезують з нафтопродуктів. Це досить довговічний продукт, як і більшість полімерів. Його не злякають ні ультрафіолетові промені, ні вологість, на різноманітні мікроорганізми з комахами. ПВХ, що використовують для віконних профілів, завдяки спеціальним добавкам-модифікаторам вважається не крихким та достатньо жорстким матеріалом. Якщо слідувати статистичним характеристикам, то ПВХ слід вважати кращим матеріалом, ніж дерево.

Сьогодні новітні технології дають можливість виготовляти високоякісні металопластикові вікна, котрі витримують перепади температури від -50С до +60С. це довговічні віконні конструкції, котрі можуть прослужити багато років, за умови правильного монтажу та експлуатації. Виробники пропонують клієнтам гарантію на профіль від 15 до 20 років, проте стверджують, що використовуючи для виготовлення вікон жорсткий ПВХ з’явиться можливість використовувати їх не менше 50 років. Іншим питання є ущільнювачі, котрі маю термін служби від 3 до 15 років, котрий залежить від перепадів температури у вашій місцевості.

Дуже часто ви можете зустрічати інформацію про неекологічність пластиків. Адже у їх виробництві використовують важкі метали у якості каталізатора, а в ПВХ часто при виготовленні профілів додають свинець (щоб додати білизни). Проте сучасні способи виробництва виключають виділення будь-яких токсичних речовин готовими виробами (виключаючи лише моменти, коли їх нагрівають до температури плавлення, що можна порівняти із пожежею в приміщенні). Завдяки спеціальним пасивуючим добавкам матеріал стає екологічно бездоганним. Поза тим, на сьогодні багато виробників, ми у тому числі, використовують профілі без свинцю, який просто заміняють цинком чи кальцієм.

Ви можете просити виробників надати вам сертифікати на ПВХ-рами, котрі є як українські, так і міжнародні. Якщо ж говорити стосовно збереження екології, то пластик має вищі теплоізоляційні властивості та дозволяє економити паливо (природні ресурси). Крім того саме завдяки пластиковим віконним конструкціям було збережено від вирубки десятки гектарів лісу, котрий необхідний для виготовлення традиційних дерев’яних рам.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ