Вікна з криптону

26.04.2016

Для заповнення простору в склопакетах використовується не тільки звичайне повітря а й інертні гази такі, як криптон та аргон. Все більшою популярністю у металопластикових вікнах користується криптон не зважаючи на достатньо високу вартість. Широке розповсюдження отримали криптонові вікна в США та Європі.

Виробництво криптону з кожним роком збільшується, що приводить до зменшення його вартості.

Ефективність криптону. Криптон присутній в атмосфері Землі в дуже маленькій кількості в середньому на 1 м. кубічний повітря приходиться в середньому 1 см. кубічний криптону. Отримують чистий криптон розділяючи повітря. Він не має запаху кольору, не токсичний та не горить.

В порівнянні з повітрям та аргоном криптон має меншу теплопровідність в 2,6 та 1,8 рази відповідно. Молекула криптону має більший діаметр щільність та в’язкість за аргон та повітря, що призводить до зниження конвекційного струму, що дає можливість підвищити теплопровідність. Завдяки цім властивостям криптон має меншу дифузію із зовнішнім середовищем, що значно збільшує термін зберігання газу в середині склопакету. Практичні дослідження показали, що строк служби склопакету заповненого криптоном становить 29 років (аргон -20 років).

Крім теплоізоляційних характеристик криптон підвищує звукоізоляційні характеристики. Швидкість рух звукової хвилі в криптоні на 30% повільніший ніж в аргоні. Здатний криптон знижувати рівень сонячної радіації проникаючої через вікна на 60%. Інші гази, що використовуються для заповнення склопакетів не мають даних властивостей. Чого слід очікувати від склопакету з криптоном Склопакети заповнені криптоном здатні значно підвищити загальні характеристики вікна, а при використанні сучасної конструкції рами вікна можна досягти вражаючих результатів.

По перше теплоізоляційні характеристики – втрати тепла зменшуються на 20-30%, це дає можливість використовувати більш тонкий та легкий склопакет. Опір тепловій передачі такого склопакета рівняється а той перевищує показники пластикового профілю.

По друге, покращується звукоізоляція. Шум просто застряє між листами скла всередині склопакету. По трете, криптон абсолютно безпечний та прозорий газ. Він не погіршує прониканню світла до приміщення та запобігає виникненню запотівання. Останнє стало можливим завдяки низькотемпературній технології отримання криптону, що виводить точку прояви роси н температуру менше – 100 градусів по Цельсія. Поки така температура на Землі не спостерігається. Склопакети актуально використовувати не лише в регіонах де характерні холодні зими, а й там де зимою температура не опускається нижче 0 градусів, а літом досягає 40-50. Склопакет заповнений криптоном в тандемі із склом із металевим розпиленням, перешкоджають проникненню в приміщення ультрафіолетових сонячних променів та радіації, що дає можливість економити на використанні кондиціонера. Універсальність у використанні та ефективність якою володіє криптоновий склопакет виправдовує свою вартість, та є вигідним в довгостроковій перспективі.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ