Монтаж

Дуже часто люди забувають про те, що просто придбати якісні вікна – це лише початок, адже потрібно правильно його встановити. Помилки при монтажі металопластикових вікон можуть зменшити його термін служби чи взагалі викликати потребу повної заміни конструкції.

Майстер, котрий береться за монтаж пластикових вікон повинен бути фахівцем у цій справі. Адже вага такого вікна ПВХ разом зі склопакетом досягає 70 кг, так як всередині пластик укріплюють металом. Саме тому, для правильного та рівномірного відкриття та закриття вікон без перекосів, всередині рами встановлюють особливий механізм. Мінімальний перекіс вікна при монтажі може відразу призвести до неправильного розподілу ваги. Це порушить герметизацію вікна і ви не зможете уникнути протягів.

Варто звернути увагу на такий факт – у разі самостійного встановлення вікон покупцем, гарантія виробника на них не поширюється! Це ще одна причина, згідно якої краще довірити монтаж спеціалістам.

Є декілька етапів встановлення вікон ПВХ:

  • Демонтаж старих віконних конструкцій;
  • Встановлення рам;
  • Відведення місця для зазору між рамою вікна і просвітом, який заповнюють пружним матеріалом (приміром, монтажна піна), щоб запобігти можливих деформацій при охолодженні та нагріві;
  • Вирівнювання вікна у трьох площинах, конструкція повинна монтуватись згідно з показами спеціального інструменту;
  • Закріплення вікна з допомогою будівельних шурупів по усьому периметрі (дюбелі, анкерні пластини);
  • З допомогою монтажної піни проводиться герметизація конструкції по усьому периметру.

Наші висококваліфіковані спеціалісти готові провести монтаж зручним для вас способом:

Звичайний чи стандартний монтаж з допомогою монтажної піни. Основна його перевага – ціна.

Монтаж за технологією Illbruk. Поза встановленням вікон по горизонталі та вертикалі, міцного кріплення рами до стіни, потрібно заповнити стик спеціальним матеріалом. А для надійності слід використовувати комплекс матеріалів.

Принцип такого ущільнення стику формується так: зсередини приміщення повинні бути щільні пароізоляційні матеріали, всередині стику – пористі теплоізоляційні матеріали, а ззовні – стійкі до погодних умов, водонепроникні матеріали, що здатні при цьому забезпечувати вентиляцію теплоізоляційного шару, якщо точніше – утеплювач повинен «дихати».

Німецька корпорація «ІЛЛБРУК» на багаторічному європейському досвіді роботи розробила систему технологій ущільнення віконних стиків і фасадів будівлі та виготовляє високоякісні матеріали для цього. Вони вже не перший рік успішно застосовуються в світовій практиці та перевірені в умовах нашого клімату.

Montageseminar Koemmerling-59.jpgСтрічки ущільнювача та якісний утеплювач у вигляді поліуретанової піни стали складовими цієї системи. В такому випадку монтаж полягає у тому, що зовнішній стик заздалегідь заповнюють самостислою стрічкою (з еластичного поліуретану), що розширюється. Вона стає надійним захисником від впливу зовнішніх кліматичних факторів. Потім на раму клеять пароізоляційну стручку, що не пропускає зайву вологу із повітря. Ззовні встановлюють водозахисну дифузійну стрічку з поліестерової тканини, що розміщається під віконний злив. Після завершення усіх цих етапів щілину заповнюють поліуретановою піною, проте слід використовувати виключно якісну піну, котра не дає великих міхурів, а навпаки дрібнопориста та щільна.

Запам’ятайте лише одне – правильно виконаний монтаж від справжніх професіоналів дозволить вашим вікнам без проблем прослужити довгі роки.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ