Металопластикові вікна ціни

Уже в 1998 році у Львові можна було придбати першу металопластикові вікна від ТзОВ «Ековінд». Напрямок нашої роботи був визначений завдяки сучасним світовим тенденціям в енергозбереженні та екології. Тому ми орієнтуємось виключно на продукцію з безсвинцевими профільними системами, що стало причиною співпраці із німецькою компанією «KOMMERLING», котра уже більше ста років на ринку і стала однією із перших в Європі, хто розпочав виробництво профілю без вмісту свинцю.

Калькулятор цін на вікна

Для обрахунку вартості вікон Ви можете скористатись нашим онлайн калькулятором розрахунку вартості вікон. Калькулятор дасть можливість миттєво визначити орієнтовну вартість, взалежності від профілю, розміру та відкриваючих стулок. При порівнянні пропозицій на пвх, слід враховувати всі позиції, що формують їх. Зателефонуйте нашим менеджерам і дізнайтеся приблизну вартість Ваших вікон.

Ми допоможемо Вам купити ПВХ конструкції за вигідною ціною. Основні складники:

 • Профільна система, з якої виготовляється вікно, становить 30% від його вартості. Використання профілів KOMMERLING дозволяє нам досягти оптимального поєднання - помірної ціни і високої якості продукції.
 • Склопакет - це приблизно 30% від вартості. Однокамерний склопакет шириною 24 мм не рекомендується до установки в житлових приміщеннях, тільки якщо з енергозберігаючим склом , яке дозволяє істотно скоротити тепловтрати в приміщенні.
 • Фурнітура - найважливіша складова, яка визначає якість готової продукції. Саме на фурнітуру лягають механічні навантаження, тому ми вибрали найнадійнішу німецьку фурнітуру - WINKHAUS, яка легко регулюється і забезпечує надійну функціональність і захист .
 • При розрахунку цін на вікна визначальним критерієм є розмір і конфігурація виробу. Кожне вікно індивідуальне, і виготовляється згідно розміру і способу відкривання.
 • Додаткові опції зроблять Ваші вікна функціональними і зручними у використанні , слід включити у вартість комплектації вікон сучасні аксесуари: москітні сітки, підвіконня, відливи - без яких неможливо домогтися повного комфорту.

 

Сьогодні вам не варто довго шукати відгуки, просто звертайтесь у «Ековінд».

  Профіль вікна у нас на сьогодні представлений:
 • П`ятикамерним профілем від EUROFUTUR CLASSIC та ELEGANS. Обидві ці системи дозволяють запропонувати вам широку кольорову гаму.
 • Чотирикамерним безсвинцевим профілем OPEN TECK, ціна якого нижча, тому він став більш доступним ніж елітний KOMMERLING.

Скло, котре ми використовуємо для виготовлення склопакетів це - скло від заводу швейцарської групи "GLASS TRӦSCH". Сьогодні найбільш актуальним стало саме використання енергозберігаючого скла. Крім того, вікна Львів за вигідною ціною може придбати із пакетом з і-склом, які допомагають зберегти у приміщенні тепло. Також ви можете обирати вікна з тріплексом, візерунковим та тонованим склом.

Усі вироби будуть укомплектовані фурнітурою від WINKHAUS, котра дуже проста у використанні, але при цьому надійна та багатофункціональна. Дуже популярною стала проти зламна система від цієї фірми.

  Уся продукція виготовляється виключного на якісному та надійному обладнанні від компаній:
 • "URBAN" (Німеччина)
 • ALUMA (Словенія)
 • "PETRICCI" (Італія)

Наше обладнання дає можливість виготовляти 200 конструкцій на добу, що означає – вам не потрібно буде довго чекати на замовлення. Також ми співпрацюємо із фірмами WINKHAUS та «Євроглаз», що дозволяє виготовляти різні фасадні конструкції, розсувні системи та зимові сади. Ми пишаємось тим, що кожному покупцеві можемо гарантувати індивідуальний підхід, адже саме це дає можливість розвиватись. Ви можете побачити наші вироби у ВТК «Південний, навчальних закладах Миколаївського району Львівської області, консульстві республіки Чехія у Львові та тисячах квартир з усього регіону.

У нас на якісні вікна Львів ціни отримує дуже демократичні, адже ми працюємо у середньому ціновому сегменті, де високий рівень надійності, екологічність та простота стали доступними для широкого кола покупців. Торгові точки «Ековінд» можна знайти у районних центрах Львівщини, також у нас широка дилерська система, що дозволяє постачати продукцію на усі Західні та частину Центральних регіонів країни.

З нами ви отримаєте не просто якісні вінка з вигідною ціною, але й комплексний підхід до вирішення питань енергетичної ощадливості. Якщо точніше – надійні та якісні металопластикові вікна з екобезпечним профілем, децентралізованою системою вентиляції з рекуператором повітря. Окрім якісних метало пластикових вікон у ТзОВ «Ековінд» можна придбати підвіконня, асортимент яких представлений багатьма марками.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ