Антимоскітні сітки

Тільки на вулицю приходить хороша погода, котра дає нам можливість відкрити вікна, разом із нею з’являються різноманітні комахи, яких важко назвати бажаними гостями у нашій оселі. Саме для того, щоб позбутись вирішення такої дилеми, як відкрите вікно проти комах, варто використовувати антимоскітну сітку. Вона абсолютно не обмежує доступ свіжого повітря у ваш дім, але стає захистом від небажаних візитів комах.

Для металопластикових вікон часто використовують рамкові москітні сітки. Їх виготовляють з дрібно коміркового матеріалу (розмір комірки 1 мм), а якщо обрати сірий колір, то вона буде майже непомітною, незалежно від освітлення. Сітка проти москітів не обсипається та не змінює колір, при цьому її каркас найчастіше виготовляють із алюмінієвого профілю, на який встановлюється уся фурнітура (засувки, фіксуючі куточки, кріплення).

Для того, аби вам було простіше встановлювати та знімати антимоскітні сітки, їх комплектують зручними ручками. Вона стане найбільш практичними та доступним рішенням для захисту будинку від комах, та ідеально підійде, як для житлових будинків, так і для офісів чи службових приміщень. Крім цього ви можете придбати рамкові сітки для дверей, котрі кріпляться на спеціальні петлі.

    Переваги, які пропонують антимоскітні сітки:
  • абсолютно не стає на заваді повітряному обігу;
  • майже невидима під будь-яким освітленням;
  • легко кріпиться на віконний проріз;
  • проста у використанні;
  • реалізується за доступною ціною.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ