Ролети

 rolet1.jpg

Уже стали класикою, котра завжди у моді, рулонні штори чи ролети. Вони легко опускаються до бажаного рівня, при цьому м’яко розсіюючи сонячне світло. Вони можуть ідеально вписатись у будь-який інтер’єр вітальні, спальні чи навіть дитячої кімнати, при цьому гармонічно поєднуючись із гардинами і портьєрами. Рулонні штори дуже функціональні і можуть з легкістю використовуватись там, де неможливим є використання портьєр, приміром, на засклених лоджіях чи маленькому кухонному вікні. Ціни на дані вироби помірні.

rolet_2.jpg

Ви самі можете обирати не лише кольори та типи тканин, але й з допомогою них – інтенсивність освітлення в кімнаті. Адже широкий асортимент фактур дає можливість створювати неповторні ігри світла та тіні. До прикладу, якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону, то варто використати тканини з сонцевідштовхуючою поверхнею, котрі мають спеціальну обробку, що захищає їх від вигорання та дає можливість захистити від вигорання і ваші предмети інтер’єру.

 rolet_3.jpg

Рулонні штори ідеально поєдную у собі практичність, зручність та оригінальний дизайн, при цьому органічно вписуючись навіть у найменшому приміщенні. Ролети можуть прекрасно виглядати, як на фоні гардин, так і без них. Вони дають вам можливість сміливо поексперементувати над створенням свого унікального дизайну. Крім того вони дуже прості у догляді та використанні.

У нас можна підібрати і касетні рулонні штори, котрі монтують безпосередньо перед шибою і кріплять до касетною установки внизу для повного затемнення приміщення. Конструкція касетних ролетів робить їх дуже функціональними, адже їх можна установити на стіну, в отвір вікна чи навіть на стелю.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ