Металопластивові вікна у Львові

Пластикові вікна – це не просто один із найважливіших елементів будівництва, котрий захищає наш будинок від різноманітних дій зовнішнього середовища, адже саме вікна стають нашим зв’язком із світом, вікна приносять у наші оселі світло, повітря та наповнюють наш дім життям. Вікна надають виразності та оживляють фасади будинків, створюють додатковий простір та особливу атмосферу у домі. Крім цього прикрашають Львів. Також вікна вважаються архітектурним інструментом узгодження. Саме вікна відіграють важливу роль у зв’язці ландшафтних форм. Вони стали особливим візуальним переходом, котрий умовно усуває межі між навколишнім середовищем та будівлями у місті Львів.

Компанія «Ековінд» пропонує купити пластикові конструкції у Львові

  • Елементами, котрі дозволять створювати різні геометричні форми та дизайни;
  • Широкою палітрою кольорових рішень;
  • Шпросами – накладними чи розміщеними всередині склопакету;
  • Витонченим та оригінальним зовнішнім виглядом конструкцій.

Основні переваги пластикових вікон «Ековінд»

Економія енергії. Так як вікна один із основних постачальників холоду, ми використовуємо виключно якісний ПВХ профіль з найвищими ізоляційними якостями, поза тим хорошу теплоізоляцію і захист від холоду гарантують передові технології виробництва. Це не лише зберігає тепло і затишок у вашому домі, але й допомагає зекономити ваші гроші.

Шумоізоляція. Високоякісне вікно дозволяє захистити ваш дім від вуличного шуму та створити у домі затишну атмосферу.

Екологічність. Наші вікна Львів може купувати з упевненістю, що вони не виділяють жодних шкідливих речовин і досить вогнетривкі. Сучасні тенденції виробництва передбачають жорсткий контроль екологічних норм, що робить вікна абсолютно нешкідливими для вашого здоров’я. Ми готові підтвердити вам це сертифікатами відповідності та гігієнічними сертифікатами України і Європи.

Дизайн. Ми не обмежуємо вас у виборі форми, крім цього пропонуємо широкий вибір кольорів та різні види обробки, що дозволяє з легкістю втілювати будь-які творчі ідеї та задуми. Можемо прикрасити Львів разом!

Довговічність та простий догляд. Догляд за нашими вікнами дуже простий, вони не потребують повторного фарбування, економні в експлуатації, що усе разом робить їх розумним вкладенням грошей.

Найкращі металопластикові вікна у «Ековінд»

Основний партнер та постачальником ТзОВ «Ековінд» стала німецька компанія «KOMMERLING», котра одна із перших в Європі розпочала виготовлення профілів без вмісту свинцю. Сама завдяки їм ми виклали свій напрямок роботи в сфері екологічної та енергозберігаючої продукції.

На сьогодні пластикові вікна Львів може замовити у нас на п’ятикамерному профілі EUROFUTUR CLASSIC i ELEGANS із широкою кольоровою гамою без вмісту свинцю, що робить екологічні пластикові вікна у місті Львів більш доступними. Для склопакетів ми використовуємо скло швейцарської групи "GLASS TRӦSCH". Ви можете обрати пакети е-склом, котрі прекрасно зберігають тепло у приміщеннях та доступні з тіплексом, візерунковим та тонованим склом. Фурнітура від компанії WINKHAUS стає відмінним завершенням якісних вікон, адже вона дуже проста у використанні, надійна та багатофункціональна. Крім того вона пропонує досить популярну на сьогодні проти зламну систему.

На виробництві ми використовуємо виключно високоякісне сучасне обладнання від "URBAN" (Німеччина), ALUMA (Словенія) та "PETRICCI" (Італія). На добу ми маємо змогу випускати 200 конструкцій.

В основному ми працюємо у середньому ціновому сегменті, що гарантує доступність екологічних та надійних продуктів для широкого кола людей. ТзОВ «Ековінд» можна знайти у франківському районі міста Львів, крім того у нас налагоджена дилерська мережа, що дозволяє постачати продукцію по всіх території Західного регіону та частині Центральних регіонів країни. З нами ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте індивідуальне проектування конструкцій та підхід до вирішення проблем енергозберігання. Адже ми пропонуємо вікна у Львові з екобезпечним профілем та якісною децентралізованою системою вентиляції з рекуператором повітря.

Також ви можете придбати у нас підвіконня, асортимент яких представлений німецькими і вітчизняними виробниками - VERZALIT, MOLLER, DANKE, WDS та інші.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ