Фурнітура

У своїй роботі ми використовуємо сучасну високоякісну фурнітуру від компанії Winkhaus, котра уже понад 150 років на ринку і завжди пропонує виключно передові і новаторські рішення. Ця компанія заслужила славу технологічного лідера на ринку, цю репутацію підтверджує новий зразок технологій від Winkhaus – activPilot.

Саме системи activPilot ідеально об’єднують у собі практичні та інноваційні рішення, які починають ставати стандартом. Це модульна система із зменшеною кількістю елементів у порівнянні з попередніми варіантами та з транспарентною структурою. Нова система activPilot дозволяє виробникам легко зреагувати на будь-яку вимогу споживачів. Істотними аргументами на її користь також стають – нова система запирання, цікаві додаткові функції та спрощена можливість змін стандарту безпеки. Крім того висока якість продукції вигідно підкреслена завдяки оригінальному дизайн.

  Основні переваги фурнітури Winkhaus:
 • Підвищення стандарту безпеки. Декілька планок стандарт було змінено на проти зламні. Також перевагами варто вважати просте регулювання прижиму стулки до рами та рівномірний розподіл сили.
 • Додаткові функції. У фурнітурі activPilot більшість елементів об’єднують дві чи більше функцій, при цьому на раму не потрібно чіпляти спеціальних елементів, так як використовуються стандартні планки, які виконують не лише функцію запирання, але й взаємодіють з додатковими елементами. Приміром, activPilot можна обладнати функцією багатоступневого нахилу MSL OS.
 • Дизайн – ергономіка і функціональність систем activPilot відмінно поєднуються із декоративними елементами і естетикою виконання. Проте ці системи не просто елегантні, але й дуже легко чистяться, що також варто віднести до переваг. Компанія весь час намагається використовувати нові концепції, котрі дозволяють завжди залишатись на крок попереду від інших конструкцій. Обравши вікна із фурнітурою від компанії Winkhaus – ви отримуєте якість, функціональність, комфорт та надійність.
  Серед пропонованих додаткових функцій: Мікровентиляція;
 • Фіксатор повороту;
 • Чотири ступневий фіксатор нахилу чи багатоступнева мікровентиляція;
 • Балконна защіпка;
 • Блокування повороту ручки.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ