Профіль

Обирайте найкраще – профіль KOMMERLING

вікна у Львові komemerling

Серед багатьох виробників профільних систем марка KOMMERLING відноситься до преміум-класу. Ця марка завжди представляла якісні металопластикові вікна і  рада запропонувати партнерам добре продумані готові рішення для виготовлення різноманітних дверних та віконних конструкцій на найвищому рівні. Адже KOMMERLING – це ідеальне поєднання найсучасніших матеріалів, інноваційних технологій та висококваліфікованих спеціалістів.

На сьогодні компанія KOMMERLING один із найбільших в Європі виробників системних ПВХ-профілів, проте у 1897 році Карл Кьоммерлінг створив лише маленьке хімічне підприємство з виготовлення клею для взуттєвої промисловості. Нині компанія об’єднує 20 підприємств не лише у Німеччині, але й закордоном, на яких працює більше двох тисяч співробітників. Продукцію від фірми KOMMERLING уже багато десятиліть використовують не тільки у Європі, але й в Америці, Азії, Канаді, Іспанії. Україна розпочала використовувати ці профілі в останньому десятилітті, проте вони відразу заслужили найкращі відгуки та рекомендації.

 

Дуже важливо те, що системи від KOMMERLING не містять свинцю, адже саме ця марка першою використала при екструзії в якості стабілізатора не свинець, а калій і цинк, при чому не лише у певних елітних серіях, а у всій продукції. Не варто турбуватись про те, що це могло стати причиною значного підвищення цін, адже завдяки власному інструментальному цеху та науково-дослідницькому центрі, керівництво змогло втримати ціни на усю продукцію на конкурентному рівні.

Компанія змогла запатентувати торговий знак Greenline завдяки принципово новій якості та високим споживчим властивостям сировини. Сьогодні право використовувати цей знак мають переробники профілів від KOMMERLING, у разі виконання умов, передбачених у договорі. Якщо ви стали власником вікон із позначкою Greenline, то повинні знати, що ви володієте продукцією найвищої якості.

В Україну профілі потрапляють безпосередньо із заводу-виробника (місто Пірмазенс). Представництво компанії надає партнерам з України кваліфіковану рекламну та технічну підтримку.

Віконні системи

Відмінним енергозбереженням та досконалим конструктивним виконанням можуть повихвалятися усі системи EuroFutur. Ми можемо втілити у життя будь-яку перевагу у формі, все буде залежати від вашого смаку, кожна стулка підходить кожній рамі.

Переваги ПВХ-системи EuroFutur Elegance premium:

 • Максимальний доступ світла та елегантний дизайн, що досягнуті завдяки округленню усіх видимих країв;
 • Звукоізоляція від 34 дБ;
 • Довговічність вікна, котра забезпечена завдяки міцному поперечному перетину з товщиною стінок класу А, з високою жорсткістю;
 • Простий догляд та мінімальний рівень забруднення;
 • 5-камерний профіль став 6-камерною конструкцією завдяки спеціальному сталевому армуванню, що використовується у ньому і підвищує теплоізоляційні властивості (Uf < 1,3 Вт/м2k);
 • Профіль виготовляється із застосуванням екологічно чистого стабілізатора без використання свинцю, на основі кальцій-цинку.

Система EuroFutur Classic Premium та її особливості:

 • Хороша ізоляція забезпечується перетином профілю. Будівельна глибина становить 70 мм. Усі видимі частини були звужені до мінімуму, що забезпечує більший доступ світла.
 • Сучасний строгий дизайн.
 • Кращі статичні властивості та теплоізоляцію забезпечує запатентоване сталеве армування.

Широкий скляний фальц дає можливість встановлення будь-яких шумо- і теплоізоляційних склопакетів до 40 мм.

 • Бруд майже не затримується на гладкій площині скляного фальцу.
 • Швидке та ефективне видалення вологи з фронтального боку або внизу забезпечує похилий фальц.
 • Хороший рівень теплоізоляції (Uf < 1,25 Вт/м2k).
 • Довговічність вікон забезпечує міцний поперечний перетин з високою статикою.
 • Профілі виготовлені за технологією Greenline.

Віконні профілі від торгової марки KENNER – це продукт високої якості, створений без свинцю за ексклюзивною австрійською технологією. Провідні ПВХ профілі від ТМ KENNER – це чотирикамерні віконні системи з товщиною 60 мм, взаємозаміною та дуже зручні у роботі. До основних переваг профілів KENNER відносять якість, вишуканий дизайн та екологічність.

VEKA Ukraine - дочірня компанія німецького концерну VEKA AG, який вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних і дверних систем з пластику. Продукція фірми експортується по всьому світу, а саму компанію називають лідером ринку ПВХ профілів

EUROLINE - Трикамерна профільна система для вікон VEKA. Можлива установка одно- і двокамерних склопакетів Рекомендується для скління балконів, лоджій, дачних будинків. економічний варіант. Кількість камер 3.

PROLINE - Чотирикамерна профільна система для вікон VEKA. Можлива установка одно- і двокамерних склопакетів. Вікна з профілів VEKA Proline - ідеальне рішення для Вашої нової квартири або будинку. Ширина профілю 70 мм. Кількість камер 4.

SOFTLINE - П`ятикамерна профільна система для вікон VEKA. Можлива установка одно- і двокамерних склопакетів. Рекомендується для теплого скління. VEKA Softline - це відмінна 5-камерна система з шириною профілю 70 мм.

SWINGLINE - П`ятикамерна профільна система для вікон VEKA. Система з елегантним округленим зовнішнім контуром. Високі ізолюючі показники вікна з профілів SWINGLINE надійно захистять Ваш будинок або офіс від холоду і шуму. Кількість камер 5

SOFTLINE 82 - П`ятикамерна профільна система для вікон VEKA. Можлива установка одно- і двокамерних склопакетів. Система з чудовими ізолюючими характеристиками і високою шумоізоляцією забезпечить тишу і спокій вашого будинку. Високоякісний пластик стійкий до впливів зовнішнього середовища і не потребує спеціального догляду. Кількість камер 6/7.

ALPHALINE - П`ятикамерна профільна система для вікон VEKA. Можлива установка одно- і двокамерних склопакетів. Рекомендації - вікна з підвищеною теплоізоляцією, вікна з поліпшеними шумозахисні якостями, віконні системи підвищеної безпеки. Монтажна ширина 90 мм. Кількість камер 6.

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ