Розсувні системи

Компанія Gretsch-Unitas (GU), виробник віконної і дверної фурнітури, анонсувала запуск на європейський ринок найближчим часом нового продукту – складально-розсувної фурнітури GU-823.

 

 

 

Складні зсувні системи використовуються в першу чергу в місцях, де потрібна максимальна ширина проходу, а відкриті стулки не повинні займати занадто багато простору, наприклад, входи на веранди або зимові сади. Ціна таких виробів дещо вища за класичні системи пластикових вікон, але має свої переваги.  Дану фурнітуру відрізняє універсальність, так як вона може встановлюватися на пластикові, алюмінієві або дерев`яні профільні системи. Всі системи вікон і дверей, що мають незалежну крайню активну стулку, за бажанням комплектуються для ефективного провітрювання поворотно-відкидною фурнітурою.

Складально-зсувна система фурнітури GU-823 дозволяє створити широкий безбар`єрний прохід. Стулки вагою до 130 кг і шириною 1 м складаються в одну або дві сторони, утворюючи надзвичайно великий прохід шириною до 6,7 метра. На відміну від попередніх версій максимальна вага стулки збільшена на 50 кілограм. Стулки в складеному вигляді утворюють щільний пакет, займаючи мінімум місця.

Паралельно-складна система вікон характеризується простотою використання, не вимагає застосування сили і оптимальна для щоденної експлуатації. Розташовані внизу каретки роблять більш комфортним переміщення, забезпечуючи більш точну роботу стулки без зайвого шуму. Всі системи, що мають незалежну крайню активну стулку, за бажанням комплектуються для ефективного провітрювання поворотно-відкидною фурнітурою.

Покриття ferGuard * silber забезпечує оптимальний захист фурнітури від корозії. Приховані петлі, які вперше можна регулювати по вертикалі і по горизонталі, збільшують опір злому. Крім того, це рішення рекомендується для тих, хто піклується про високу естетику вікна. Завдяки прихованої фурнітурі виключений ризик виникнення перешкод оптиці віконної рами.

Вводячи додаткові точки замикання, можна легко збільшити стійкість конструкції до злому, які забезпечуються добре відомої лінійкою поворотно-відкидний фурнітури Uni-Jet. Всі точки замикання оснащені автоматичними грибоподібними цапфами claveren. Завдяки використанню стандартних елементів фурнітури виробники вікон і дверей з дерева, ПВХ та алюмінію зможуть скоротити час монтажу конструкцій.

Великі площі скління є частиною сучасної будівлі. В даний час, паралельно-складні (гармошка), паралельно-відставні і розсувні системи вікон і дверей використовуються не тільки в комерційних будівлях, але і в житловому будівництві, і більш популярні, ніж будь-коли. Великі шибки прекрасно освітлюють приміщення, що надає йому відтінок розкішних житлових апартаментів, роблять його привабливим і відкритим для навколишнього середовища. При плануванні габаритного скління дуже важливо вибрати правильну систему фурнітури для забезпечення надійної роботи вікна. Однією з таких версій може стати нова складально-розсувна фурнітура GU-823.
 

 

Корисно знати

Фурнітура для вікон детальніше
Який профіль вибрати? детальніше
Вікна з криптону детальніше
Регулювання пластикових вікон детальніше
Чому на вікнах утворюється конденсат (вікна `плачуть`)? детальніше
Як впливає товщина стінки профілю вікна на якість готових вікон? детальніше
Чи буде в приміщенні тихо після встановлення металопластикових вікон детальніше
Переваги пластикових вікон детальніше
Що таке ПВХ детальніше
Експлуатація, догляд, провітрювання ПВХ вікон детальніше
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ